Lepicí sady na čelní skla Ford (MLI 501) –  Zcela nové  výrobky: lepší manipulace  a  nové materiály!

Lepicí sady na čelní skla Ford (MLI 501) – Zcela nové  výrobky: lepší manipulace a  nové materiály!

Společnost Ford uvedla na trh zcela nová jednosložková a dvousložková lepidla pro lepení čelních skel při v ýměně. Lepidla se v yznačují neobyčejně krátkým časem do odjezdu vozidla (pouhá 1 hodina) a dokonale splňují požadavky specifikací nárazových zkoušek Ford! Rychle tvrdnoucí  složky sady byly vyvinuty přímo pro vozidla Ford. Sady obsahují primer, který je opatřen v  závislosti na zvoleném typu lepidla nov ými apli- kačními nástavci, předem seříznutými nebo  nastavitelnými tryskami. Tím je zaručena optimální výška a ší řka nanášené vrstvy lepidla. Nové sady rovněž vytvářejí vynikající příležitost pro vysoce efektivní a kvalitní opravy díky krátkému a bezpečnému času do odjezdu vozidla. Současně umožňují dosáhnout vyššího vytížení dílny,  snížení mzdových nákladů a větší spokojenosti zákazníků!

Neobyčejně časově úsporná manipulace
• Úplné sady zaručují vysokou spolehlivost lepení a rychlé a čisté opravy vozidel všech věkových kategorií
• Krátká doba přípravy (jednosložkové lepidlo je připraveno k okamžitému použití / dvousložkové lepidlo lze používat po přibližně půlhodinovém předehřívání)
• Zcela nové aplikační nástavce primeru zaručují optimální dávkování a rovnoměrné pokrytí díky vynikajícímu kapilárnímu efektu a jednoduché a čisté manipulaci
• Předem seříznuté a/nebo nastavitelné trysky zajišťují optimální výšku a ší řku nanášené vrstvy lepidla
• Čas do odjezdu vozidla je 1 hodina, přičemž jsou dokonale splněny požadavky specifikace nárazových zkoušek Ford

Vynikající vlastnosti výrobku
Oba typy lepidel na sklo zaručují čas do odjezdu vozidla 1 hodinu i při aktivovaném airbagu na straně spolucestujícího. Jednosložkové lepidlo pro lepení za studena zcela vytvrdne za 24 hodin, pokud je zpracováno podle pokynů výrobce při okolní teplotě a vlhkosti vzduchu 40 až 60 %*. Dvousložkové lepidlo pro lepení skla za tepla tvrdne rovnoměrně, a tedy vytvrzení nezávisí na  vnějších klimatických podmínkách. Příslušné specifikace a rozdíly jsou uvedeny v přehledné tabulce na následující stránce.

*   Dovolujeme si upozornit, že ve všech ostatních případech se může doba potřebná k úplnému zaschnutí lepidla poněkud prodloužit.

Vynikající funkčnost
Nová lepidla na lepení skel Ford dokonale splňují požadavky nejpřísnějších specifikací Ford na  dobu zasychání a nárazové zkoušky. Neo- byčejně náročný „Floridský test“ je jen jednou z  mnoha provedených zkoušek: materiál, který byl vystaven působení slunečního záření až 3 měsíce, nadále splňuje požadavky specifikace. Navíc jsou materiály průběžně kontrolovány v  rámci zabezpečování kvality výrobku Ford. Nabídky nezávislých konkurenčních dodavatelů  náhradních dí lů s sebou přinášejí riziko, že nebudou zcela splňovat v ysoké standardy  společnosti Ford!

Důležité vlastnosti výrobků a rozdíly mezi nimi


Přednosti programu
• Nově vyvinuté složky sady jsou určeny přímo pro vozidla Ford
• Vysoce konkurenceschopné ceny
• Nabídka pokrývá všechna vozidla Ford
• Dodávka obsahuje úplné sady se všemi složkami
• Testování a funkčnost podle standardů a specifikací Ford

Jak využít výhody?
• Využijte výhody vysoce kvalitních oprav za neobyčejně atraktivní ceny a nabídněte je  zákazníkům


Používáme Webtrends ke sledování využívání webových stránek a zlepšování jejich výkonu. Souhlasíte?