Díly pro brzdové systémy Ford MC – bezpečné ZASTAVENÍ pro zákazníky (MLI 068/MLI 002)

Díly pro brzdové systémy Ford MC – bezpečné ZASTAVENÍ pro zákazníky (MLI 068/MLI 002)

Přednosti programu

Ford uvádí na trh zcela nové, vysoce konkurenceschopné brzdové kotouče Ford Motorcraft. Nabídka brzdových destiček Ford Motorcraft byla rozšířena o několik nových sad a nyní pokrývá větší počet modelů Ford. Současně byly podstatně sníženy ceny stávajících sad brzdových destiček Ford Motorcraft.

Podrobné informace o výrobku

Sady brzdových destiček a brzdové kotouče Ford Motorcraft určují v současné době výkonnostní standardy. Podstupují neobyčejně náročné testy v nejrůznějších podmínkách podle požadavků, které překračují standardní kritéria ECE. Na rozdíl od běžných náhradních dílů na trhu, které procházejí pouze statickými zkouškami, jsou součásti brzdového systému Ford Motorcraft navíc testovány v příslušném modelu Ford ve skutečném prostředí: testy výkonnosti, testy vadnutí brzd při brzdění z vysokých rychlostí, testy parkovací brzdy a testy na alpských silnicích (“test Grossglockner”) jsou zaměřeny na zajištění nejvyšší bezpečnosti a pohodlí ve všech náročných situacích, které se mohou vyskytnout v průběhu životnosti výrobku. Díly brzdových systémů Ford Motorcraft jsou tedy vždy individuálně přizpůsobeny a odladěny pro brzdové systémy vozidel Ford v reálných podmínkách. Je to vynikající předpoklad přesné montáže a vysoké výkonnosti. Díly brzdových systémů Ford Motorcraft jsou dále průběžně zdokonalovány, aby splňovaly rostoucí nároky jednotlivých modelů.

Další snižování cen!

V souladu s naší ofenzivní cenovou strategií, která je zaměřena na vysoce konkurenceschopné nabídky pro opravy, jsme opět výrazně snížili ceny dílů brzdových systémů pro starší modely. Dále jsme rovněž zavedli novou zjednodušenou cenovou strukturu pro jednotlivé segmenty vozidel. Tato cenová politika spolu s vynikající kvalitou originálních dílů Ford Motorcraft představuje neobyčejně atraktivní řešení oprav pro majitele vozidel Ford ze segmentů II, III a IV, a tedy navíc vytváří příležitosti k dalšímu zvýšení tržeb vaší opravny!

Přednosti programu

  • Rozšířená nabídka – pokrývá většinu modelů Ford
  • Individuální přizpůsobení dílů a jejich přesné odladění pro brzdové systémy vozidel Ford
  • Vyšší odolnost proti vadnutí brzd a kratší brzdná dráha i v náročných podmínkách
  • Rovnoměrné rozdělení brzdné síly mezi přední a zadní nápravu zaručuje nejvyšší stabilitu vozidla v kritických situacích
  • Splnění předpisů pro obsah toxických látek
  • Zdokonalování v rámci vývoje vozidel a odezva zákazníků zajišťují nepřetržitou optimalizaci výrobků
  • Konkurenceschopné ceny a jejich další snižování pro starší vozidla
  • Zjednodušená cenová struktura

Jak využít výhody?

  • Díly brzdového systému Ford Motorcraft zaručují vysokou kvalitu opravy za velmi atraktivní ceny, a tedy představují ideální řešení pro zákazníky, pro něž je nejdůležitějším hlediskem cena.
Používáme Webtrends ke sledování využívání webových stránek a zlepšování jejich výkonu. Souhlasíte?