O klubu

O klubu

Ford Service Club je výlučný klub pro nezavislé opravny v celé zemi s 626 členy a s 15 velkoobchodními dealery Ford, kteří se ho účastní jako partneři. Jste pro nás vítaným partnerem, protože si velmi ceníme Vaší firmy a věříme, že vzájemná spolupráce bude přínosná pro Vaši firmu i zákazníky.

Webová stránka Ford Service Clubu je nejlepší místo, pokud se chcete dozvědět nejnovější klubové novinky, informace apod. Měli byste se na tyto stránky pravidelně připojovat, abyste věděli, co se děje ve Vašem klubu.

Jaký význam má členství


Účelem Ford Service Clubu je poskytovat našim nejváženějším partnerům nejlepší výhody a pomáhat jim s dalším zkvalitňováním služeb zákazníkům, a tedy budovat ještě úspěšnější a ziskovější podnik.

Jako člen Ford Service Clubu můžete využívat následující výhody:

  • služba přednostní dodávky dílů
  • preferenční obchodní podmínky
  • technická podpora (včetně zapůjčení speciálního nářadí)
  • motivační akce a kampaně
  • pravidelné zasílání informačních materiálů
  • přístup na webové stránky Ford Service Club

Přínosné partnerství


Jako partneři ve Ford Service Clubu budete úzce spolupracovat s velkoobchodním dealerem Ford, a tedy budete moci poskytovat zákazníkům kvalitní služby a opravy.

Pomoc a podpora, kterou zajišťuje velkoobchodní dealerem Ford, zahrnuje dodávky dílů Ford, které potřebujete, tehdy, kdy je chcete, jakož i technické poradenství a podporu tak, jak jsou zapotřebí. Tyto vynikající služby Vám umožní poskytovat ještě lepší služby zákazníkům.


Pro přihlášení klikněte zde

Používáme Webtrends ke sledování využívání webových stránek a zlepšování jejich výkonu. Souhlasíte?