Záruka a balení

Záruka a balení

Proč vybírat právě díly Ford?

Pouze díly Ford mají zaručenou kvalitu, je na ně poskytována komplexní záruka a jsou opatřeny původním/originálním obalem Ford, který představuje pro zákazníky jistotu, že dostávají pro své vozidlo Ford ty nejlepší díly.

Záruka na díly

Pokud dojde k závadě na jakémkoli novém nebo výměnném dílu Ford či Motorcraft z důvodů výrobní nebo materiálové vady, autorizovaný dealer Ford takový díl zdarma opraví nebo vymění. Tato záruka platí 12 měsíců od data koupě dílu nebo příslušenství  bez ohledu na počet ujetých kilometrů, avšak nevztahuje se na následující díly:

  • rozvodové řemeny, zapalovací svíčky, filtry a náhradní stírátka (12 měsíců nebo do příští plánované prohlídky)
  • alarmy, spojky, cenově příznivé výfuky a tlumiče (24 měsíců/neomezený počet ujetých kilometrů)
  • baterie, výfuky v kvalitě originálního vybavení, sady zapalovacích kabelů (36 měsíců/neomezený počet ujetých kilometrů)
  • plechové díly karosérie (6 let/neomezený počet ujetých kilometrů, podle podmínek záruky proti prorezivění Ford)

Cena práce bude uhrazena pouze v případě, že opravu nebo výměnu provede autorizovaný dealer Ford.

Obaly dílů Ford

Originální značkové obaly Ford a Motorcraft zaručují, že zákazníci kupují originální, vysoce kvalitní díly, které se jim vyplatí. Navíc uvádějí naprosto srozumitelným způsobem další informace o jejich přednostech, funkcích a použití.

Na druhé straně mohou zákazníci podle neoriginálního balení okamžitě poznat, že nepoužíváte špičkové díly Ford a že se dokonce může jednat o padělky.

Nemůžeme však zaručit, že všechny naše výrobky budou dodány v původních obalech se značkou. Každý obal je vždy opatřen  ochrannou nálepkou, která jasně označuje díly špičkové kvality Ford a Motorcraft.

V neposlední řadě správný obal zajišťuje, že díly přijdou na místo určení nepoškozené a připravené k okamžité montáži – a tím vám šetří čas a zbavují problémů.

Používáme Webtrends ke sledování využívání webových stránek a zlepšování jejich výkonu. Souhlasíte?