Originální díly Ford

Originální díly Ford jsou navrženy, vyrobeny a zkoušeny podle stejně náročných standardů jako díly montované do nových vozidel Ford na výrobní lince. Z toho důvodu se můžete Vy i Vaši zákazníci spolehnout na jejich kvalitu, funkci a bezpečnost.

Kvalita

Vysoká kvalita originálních dílů Ford zaručuje, že mohou být namontovány hned napoprvé bez přizpůsobování, příliš širokých spár či deformací. To znamená, že opravu provedete rychleji a kvalitněji při zajištění stejně vysoké kvality provedení, která je srovnatelná s díly montovanými ve výrobě.

Funkce

Každé vozidlo Ford je navrženo a postaveno jako celek a všechny díly společně zajišťují optimální funkci, úsporné využití paliva a pohodlí. Pokud použijete originální díly Ford, dosáhnete stejně vysoké úrovně ve všech těchto oblastech v souladu s očekáváním zákazníků.

Bezpečnost

Bezpečnost cestujících a chodců patří k prioritám společnosti Ford. Z toho důvodu jsou originální díly Ford navrženy, vyráběny a testovány tak, aby splnily či ještě překročily bezpečnostní požadavky podle zákona a homologační předpisy. Použití originálních dílů Ford přispívá ke skutečnému pocitu bezpečí na silnici.

Díly, na které se můžete spolehnout

Pokud chcete poskytnout zákazníkům takovou kvalitu, výkon a bezpečnost, jakou požadují, musíte použít skutečně originální díly Ford. Z toho důvodu vždy hledejte zřetelně umístěné označení Ford s jasně rozpoznatelnou obchodní značkou Ford.

Správná volba

Spolu s originálními díly Ford můžete od dealera dílů Ford získat odbornou technickou a profesionální prodejní podporu, pokud ji budete potřebovat. Z toho důvodu zvolte vždy originální díly Ford. Protože víme, jak je důležité zajistit, aby Ford Vašeho zákazníka zůstal 100% Fordem.

Motorcraft a repasované díly


Tak, jak vozidlo stárne, potřebuje stále větší péči, avšak vlastník chce současně udržet náklady pod kontrolou. Díly Motorcraft a repasované díly, které nabízí dealer dílů Ford, představují vhodné řešení.

Díly Motorcraft a repasované díly se vyznačují příznivými cenami a jsou vyráběny podle stejně vysokých standardů kvality, a tedy jsou ideální právě pro majitele starších vozidel.

Bez ohledu na to, jak je starý Ford Vašeho zákazníka, můžete mu pomoci ho uchovat v nejlepším stavu.

Používáme Webtrends ke sledování využívání webových stránek a zlepšování jejich výkonu. Souhlasíte?