Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

 1. Zapomněl jsem heslo. Co mám dělat?

  Jednoduše otevřete webové stránky jako vždy. Budete požádáni, abyste zadali své členské uživatelské jméno a heslo. Klikněte na tlačítko „Zapomenuté heslo“ a budete vyzváni, abyste uvedli svou e-mailovou adresu a členské uživatelské jméno. Nové heslo obdržíte elektronickou poštou.

 2. Kolik stojí členství ve Ford Service Club?

  Ford Service Club založil Ford ČR a členství je bezplatné. Tím, že jste vyplnil a podepsal přihlášku, vyjadřujete souhlas s každoročním zvyšováním prodeje dílů Ford ve spolupráci s dealerem dílů Ford o dohodnuté procento ve srovnání s předcházejícím hospodářským rokem. Na oplátku získáte zvláštní služby a výhody, které poskytuje Ford Service Club a které jsou podrobně uvedeny ve smlouvě o zaručené úrovni služeb uzavřené s dealerem dílů Ford. Nový plán prodeje bude dohodnut každý rok.

 3. Jak si mám objednat materiály pro prodejnu?

  Jednoduše kontaktujte prodejního zástupce dealera dílů Ford (je uveden ve Vaší smlouvě o zaručené úrovni služeb), který Vám ochotně poskytne veškeré propagační materiály do prodejny.

 4. Ztratil jsem členskou kartu. Co mám dělat?

  Obraťte se ihned na dealera dílů Ford (který je uveden ve Vaší smlouvě o zaručené úrovni služeb). Poté obdržíte co nejdříve novou členskou kartu.

 5. Mohu ukončit členství ve Ford Service Club?

  Členství lze ukončit kdykoli: můžete je ukončit sám nebo je ukončí dealer dílů Ford či Ford ČR.

 6. Jak mohu získat zvláštní slevy?

  Jako člen Ford Service Clubu získáte preferenční slevy na mnoho žádaných výrobků u svého velkoobchodního dealera Ford v ČR. Váš dealer dílů Ford Vám bude pravidelně zasílat produktový leták s akční nabídkou, aby Vás informoval o výlučných členských slevách.

 7. Jak získám přístup k Ford Ecat+ a Ford Etis?

  Pokud ještě nemáte přístup k Ford Ecat+, obraťte se na svého dealera dílů Ford nebo navštivte webové stránky Ford Ecat+

  Laskavě klikněte sem chcete-li navštívit webové stránky Ford Etis.

 8. Mohu díly objednat u jiných dealerů dílů Ford?

  Ano, můžete. Členská karta Vás opravňuje k využívání výlučných slev Ford Service Club a dalších klubových výhod bez ohledu na to, u kterého dealera si díly objednáte.

 9. Co se stane, pokud nesplním plán?

  Kontaktuje Vás prodejní zástupce, aby zjistil důvody nesplnění plánu a aby Vám ve spolupráci s Vámi pomohl vypracovat plán opětovného zvýšení prodeje.

Používáme Webtrends ke sledování využívání webových stránek a zlepšování jejich výkonu. Souhlasíte?